Oto jestem na Wyspach Owczych, tak długo marzyłam o tym wyjeździe. Nie ma wielu miejsc w Europie tak mało tkniętych przez człowieka. Takie zielone wzgórza i takie fiordy występują także na Islandii i Norwegii, ale nigdy tak wysokie i w takiej ilości ! Wyspy są obfite w spektakularne widoki i miliony ptaków. I co najważniejsze szlaki nie są jeszcze zadeptane przez turystów. Choć czuje, że potencjał  turystyczny jest tu równie mocny jak na Islandii. Także polecam udać się tam jeszcze w tym roku. Choćby zimą. Uwaga, jest tam cieplej niż u nas. Mi udało się zapakować w jedną walizkę kabinową na 7 dniowy wypad. Baza noclegowa, szczególnie poprzez airbnb (zgarnij 20 euro na pierwszą podróż tu) jest naprawdę dobra. Loty tylko przez Kopenhagę, Billund lub Edynburg. Więcej zdjęć na moim instagramie.

Chciałabym poznać też miejsca, w których Wy spędzacie te wakacje! Rusza właśnie fotograficzny konkurs organizowany przez PUCCINI. Zobacz więcej na moim instagramie:

 Zasady są proste! Wrzuć zdjęcie na Instagram z hasztagiem #wakacjezPUCCINI i oznacz na zdjęciu konta: @puccini.pl oraz moje @samaprzezswiat. Do wygrania są 3 vouchery na zakup walizek PUCCINI o wartościach: 1. miejsce – 1000 zł, 2. i 3. miejsce 500 zł. Pamiętaj, że Twoje konto musi być publiczne. Konkurs trwa do 15.08.2018. Autorów najładniejszych zdjęć ogłosimy 20.08.2018 na Instagram Stories. Regulamin konkursu: www.puccini.pl/regulamin-konkursu.

Dodatkowo mam dla Was – 10% na walizki i kuferki na hasło: SAMAPRZEZSWIAT. Kod będzie ważny do 15.08.2018.
Wiele osób pytało o model mojej żółtej walizki, oto ona: Madagascar, występuje w 3 rozmiarach oraz w zestawie. Zobacz tu https://puccini.pl/walizki/walizki-srednie/walizka-na-kolkach-srednia-twarda-madagaskar-pp013b-6

 

Author

Solo traveler around the world

Write A Comment