Bardzo się cieszę, że tak dobrze przyjęłyście naszą akcję edukacyjną, o tak wrażliwym temacie jakim jest higiena intymna. Tym razem otrzymałam od Lactacyd nowość do przetestowania – emulsję do golenia miejsc intymnych – Intimate Shave. Mam wrażliwą skórę i miewałam niestety podrażnienia, a ta emulsja dzięki świetnym składnikom rzeczywiście łagodzi podrażnienia. Moja skóra nigdy nie była taka gładka!

Pielęgnacja intymna to dla mnie ważny codzienny rytuał, który chce by był przyjemnością. Dbanie o siebie w ogóle powinno być miłe i relaksujące. Dopiero zadbana czuję się kobieco i mogę dalej iść podbijać świat. Dlatego cieszę się, że pojawił się kosmetyk, który łagodzi podrażnienia z którymi się zmagałam.

Zalety, które zauważyłam u siebie to przede wszystkim ułatwienie golenia, idzie mi to dużo sprawniej z tą emulsją. Skład wzbogacony został o kompleks masła shea oraz migdałów, które cudownie nawilżają skórę. Podobnie jak inne kosmetyki od Lactacydu specyfik pomaga utrzymać równowagę pH okolic intymnych.

Na portalu Wizaz.pl odbyła się akcja testowania produktu przez recenzentki serwisu. Lactacyd Intimate Shave zebrał bardzo dobre oceny!

Post powstał we współpracy z marką LACTACYD®.

Autorka

Solo traveler around the world

1 Comment

Napisz Komentarz