Te dwie firmy – home.pl i nazwa.pl zna każdy w tym kraju, kto miał do czynienia ze stronami internetowymi i ja też dałam się nabrać na reklamy google. Rzeczywiście w pierwszym roku ceny były konkurencyjne, ale potem z roku na rok rosły po kilkaset z…loty rocznie, aż przyszła mi faktura na tysiąc złoty? Za co?? za bloga? No chyba nie. o zmianie myślałam już od kilku lat, ale oni przypomnienie wysyłali zaledwie kilka dni przed końcem umowy, za mało czasu by przenieść stronę i tak płaciłam i płaciłam. Az w końcu powiedziałam dosyć. Napisałam na facebooku i prawie wszyscy znajomi polecili mi cyberfolks. Nie znałam, ale już od pierwszej rozmowy wiedziałam, że można inaczej, że można szybko, grzecznie i przede wszystkim pomagają i odpowiadają na moje najgłupsze pytania 🙂 na część rzeczy o które prosiłam chyba nawet nie musieli odpowiadać bo raczej dotyczyły mojej strony i treści i webdevelopper to raczej powinien być a nie usługodawca hostingu! Ale pomogli!

A nazwa.pl? Musiałam ich straszyć sądem – kontakt z nimi to jakiś żart, a żeby przenieść domene musze wysłać list polecony (że co? w 2021 roku?, faks może jeszcze, albo gołębiem wyślę?) Bo batalii, która trwała kilka tygodni, w tym czasie zablokowali mi dostęp – na całe szczęście miałam backup i udało mię odzyskać domenę

Jestem z cyberfolks już ponad rok, byli cudowni w pomocy z odzyskaniem domeny i wgraniem backupu (jestem w tym zielona), parę miesięcy temu odnowiłam usługę. I znowu, okazało się, że niepotrzebnie mam 3 wersje backupu – pomogli usunąć 80% niepotrzebnych rzeczy z dysku, więc mogłam zejść z serwera 100giga na 20giga, co oznaczało dla nich kilkaset złoty niższą fakturę, I znowu pomogli! Choć na tym stracili. Szanuję. bo nie stracili, bo za rok znowu odnowię… Zadowolona.

Tak się polubiliśmy, że dali mi kod zniżkowy 10% / afiliację na ich usługi czyli hosting, serwer, domena.

wpisz kod: 75048411 albo użyj linku: https://cyberfolks.pl/?ref=75048411

Autorka

Solo traveler around the world

1 Comment

Zostaw komentarz