Ciagle gdzieś pędzę, ale bardzo zależy mi by szybko dzielić się z Wami moimi zdjęciami na instagramie. Z moim najnowszym aparatem Olympus OM-D E-M10 III jest to banalnie proste. Aparat wyposażony jest w funkcje wifi. Wystarczy ściągnąć aplikację Ol.Share i dosłownie w ciagu chwili przesłać wybrane zdjęcie na smartfona. W taki sposób obijamy czasochłonne podłączanie kabli czy wyjmowanie karty sd. Jestem absolutnie zakochana w tej funkcji i  juz w sumie nie potrzebuję brać ze soba laptopa w podróż, gdyż obrabiam fotki w mobilnej aplikacji lightroom.  Życie podróżnika na miarę 2019 roku!

Poprzez tą aplikacje możemy także na żywo śledzić to co widzi obiektyw i zdalnie sterować aparatem. Coś dla takich samotnych podróżników jak ja!

 

View this post on Instagram

Wielu z Was prosiło i pytało o aparaty Olympus! Mam dla was w sumie aż 40% zniżki na hasło OLYSPS! Ale po kolei. Na unikalny kod pierwsze 20% rabatu na aparaty: OM-D E-M5 Mark II, E-M10 Mark III, E-M10 Mark II plus aparaty PEN (poza PEN E-PL9), wszystkie obiektywy Standard i Premium oraz akcesoria. Rabat jest ważny na shop.olympus.pl.  I uwaga! Rabat łączy się z trwającym „gwiazdkowym cash back” – szczegóły są tutaj: https://partner.olympus.pl/winter/. To dla Was genialna opcja dająca naprawdę nieosiągalną zwykle cenę. Rabat od razu w sklepie, a potem zwrot pieniędzy po zarejestrowaniu zakupu. A poza tym wejdzcie do mnie na bloga i poczytajcie o tych pięknych aparatach. Zdjęcia z tego roku są właśnie robione Olkiem.

A post shared by Sama Przez Świat/Solo Traveler (@samaprzezswiat) on

 

Autorka

Solo traveler around the world

1 Comment

Zostaw komentarz