O mnie

64 kraje, 6 kontynentów. Zawsze alternatywnie. Od hotelu wolę namiot w górach. Im bardziej hardkorowo tym lepiej! Choć staram się tu udowodnić, że można połączyć kobiecość z ubrudzonymi butami… że wrażliwość i odwaga, i wiele innych przeciwstawnych cech mogą istnieć w jednym ciele. Wg rankingu NapoleonCat i zbakcylowani – jeden z najbardziej wpływowych podróżników w Polsce, a See Bloggers nominował mnie w kategorii odkrycie roku. Choć najbardziej cieszę się z osiągnięć typowo fotograficznych – 6 miejsce w ogólnoświatowym konkursie Oceanwide Expeditions. Poza tym Naszemiasto nazwało mnie jedną z 3 najciekawszych fotografek na instagramie obok Kuleszy i Szóstak (moich idolek). Pomylili się, ale i tak miło!
Kiedyś National Geographic napisał o 10 krajach do których nie powinny jeździć kobiety… byłam w 6 z nich (teraz jade do 2 kolejnych), bo nie wiedziałam, że nie można… Choć chyba najbardziej lubię góry. Byłam na Kilimanjaro, Mont Blanc, Kazbek, Grossglockner, Gran Paradiso…
Staram się tu wspierać, ośmielać i namawiać kobiety do samotnych podróży. Radzę jak robić to tanio i bezpiecznie. Próbuję także udowodnić, że można być wrażliwą kobietką i robić różne szalone rzeczy.

Zapraszam na mój instagram, gdzie na żywo zdaję relacje z wypraw na instastory!
kontakt: samaprzezswiat@gmail.com

Dotychczasowe współprace: Olympus, Revolut, GoPro, Skullcandy, Pajak, Peliair, Decathlon, Lufthansa…

Demografia: instagram (stan na kwiecień 2018)

więcej statystyk: tutaj