Współpraca

63 kraje, 6 kontynentów. Zawsze alternatywnie. Od hotelu wolę namiot w górach. Im bardziej hardkorowo tym lepiej! Choć staram się tu udowodnić, że można połączyć kobiecość z ubrudzonymi butami… że wrażliwość i odwaga, i wiele innych przeciwstawnych cech mogą istnieć w jednym ciele. Wg rankingu NapoleonCat i zbakcylowani – jeden z najbardziej wpływowych podróżników w Polsce, a See Bloggers nominował mnie w kategorii odkrycie roku. Choć najbardziej cieszę się z osiągnięć typowo fotograficznych – 6 miejsce w ogólnoświatowym konkursie Oceanwide Expeditions. Poza tym Naszemiasto nazwało mnie jedną z 3 najciekawszych fotografek na instagramie obok Kuleszy i Szóstak (moich idolek). Pomylili się, ale i tak miło!  

Kiedyś National Geographic napisał o 10 krajach do których nie powinny jeździć kobiety… byłam w 6 z nich (teraz jadę do 2 kolejnych), bo nie wiedziałam, że nie można… Choć chyba najbardziej lubię góry. Byłam na Kilimanjaro, Mont Blanc, Kazbek, Grossglockner, Gran Paradiso…   Staram się tu wspierać, ośmielać i namawiać kobiety do samotnych podróży. Radzę jak robić to tanio i bezpiecznie. Próbuję także udowodnić, że można być wrażliwą kobietką i robić różne szalone rzeczy. W każdym wieku (niech nie zmyli Cię mój młody wygląd 😉


Zapraszam na mój instagram, gdzie na żywo zdaję relacje z wypraw na instastory!  


Dotychczasowe współprace: GoPro, Lufthansa, Sony Xperia, Olympus, infoloty, Puccini, funfite, Wittchen, Troll Expedition, Blue Lagoon Iceland, podkarpackie, icepol Car Rental, Nomad New Zealand, Fish Dry Pack, Dafi, Skullcandy, Pajak, Peliair, Hellobody, depilacja.pl oraz wiele innych. 

Reprezentują mnie agencje:

BrandBuddies, Wavemaker, Whitepress, ReachABlogger, Socialtag, befamous.agency, WebHeroes

Hypeauditor :


Demografia: instagram (stan na 2018)
więcej statystyk, target: tutaj


Jestem otwarta na współpracę, potrafię skonstruować ofertę nawet dla najtrudniejszych produktów. Możliwości to wykonanie zdjęć, lokowanie produktu, publikacja foto i video: post ig, stories, facebook, tiktok, pinterest, wpis na blogu. Fantastyczne efekty przyniosła ze mną także afiliacja, czy przeprowadzenie konkursu. Skontaktuj się ze mną:

samaprzezswiat@gmail.com

Przesyłki proszę słać na adres (będzie mi miło jak uprzedzisz, że coś idzie do mnie):

Sabina / Sama Przez Świat
Długa 43/44 M1, 80-827 Gdańsk