Współpraca

Sabina Lawrów. 69 krajów, 6 kontynentów. Zawsze alternatywnie. Od hotelu wolę namiot w górach, choć zaraz potem chętnie wskakuję w spa. Im dalej i bardziej niedostępnie – tym lepiej! Choć staram się tu udowodnić, że można połączyć kobiecość z ubrudzonymi butami… że wrażliwość i odwaga, i wiele innych przeciwstawnych cech mogą istnieć w jednym ciele. Wg rankingu NapoleonCat i zbakcylowani – jeden z najbardziej wpływowych podróżników w Polsce, a See Bloggers nominował mnie w kategorii odkrycie roku. Choć najbardziej cieszę się z osiągnięć typowo fotograficznych – 6 miejsce w ogólnoświatowym konkursie Oceanwide Expeditions. Poza tym Naszemiasto nazwało mnie jedną z 3 najciekawszych fotografek na instagramie obok Kuleszy i Szóstak (moich idolek). Pomylili się, ale i tak miło!  

Kiedyś National Geographic napisał o 10 krajach do których nie powinny jeździć kobiety… byłam w 7 z nich (teraz jadę do 2 kolejnych), bo nie wiedziałam, że nie można… Choć chyba najbardziej lubię góry. Byłam na Kilimanjaro, Mont Blanc, Annapurna Base Camp, Kazbek, Grossglockner, Gran Paradiso, przeszłam islandzki interior z plecakiem…   Staram się tu wspierać, ośmielać i namawiać kobiety do samotnych podróży. Radzę jak robić to tanio i bezpiecznie. Próbuję także udowodnić, że można być wrażliwą kobietką i robić różne szalone rzeczy. W każdym wieku (niech nie zmyli Cię mój młody wygląd 😉 Bloguję od… 15 lat, kiedyś o muzyce, od 6 lat o podróżach, emigracji, fotografii i tym wszystkim co składa się na Samą przez Świat. Jestem na YT, IG, fb, pinterest, tumblr czy TikTok.

W styczniu 2019 wypuściłam pierwszą linię produktów (własnego projektu) sygnowanych marką The Road Is My Home. Flagowy produkt emaliowany kubek sprzedał się już w ilości 1000 sztuk. Powoli dochodzą nowe ekologiczne gadżety podróżnicze: bidony, kompasy, biżuteria. A to dopiero początek.

Właśnie rzuciłam dobrze płatną pracę (ponad 6 lat zarządzałam Vevo Polska – teledyski na Youtube) i zostałam podróżnikiem na pełny etat. W końcu mam czas na pisanie wymarzonej książki (premiera w 2021).


Zapraszam na mój instagram, gdzie na żywo zdaję relacje z wypraw na instastory i prowadzę tam mikroblogging. Zależy mi na promowaniu wartości takich jak wolność, edukacja, samorozwój, sztuka, kobiecość.


Dotychczasowe współprace obejmują największe marki i Oficjalne Biura Turystyki wielu krajów: Olympus, Volkswagen, GoPro, Pol’and’Rock, mBank, Germany Travel, Polska Travel, Miasto Gdańsk, Nescafe, Lufthansa, Sony Xperia, infoloty, podkarpackie, Pajak, Kinder Country, Panek, danone, empik oraz wiele innych. 
Zagraniczne i międzynarodowe współprace: Troll Expedition, Blue Lagoon Iceland, Icepol Car Rental, Nomad New Zealand, tijn i wiele innych.

Reprezentują mnie agencje:

ddob, BrandBuddies, Wavemaker, Whitepress, ReachABlogger, Socialtag, befamous.agency, WebHeroes i kilka innych

Statystyki:

instagram: 66tys. follows
TikTok: 32tys. follow
Pinterest: 50tys. UU
blog: 10tys. UU
facebook: 10000 fans
Youtube: 1000 subs

więcej statystyk, target: tutaj


Jestem otwarta na współpracę, potrafię skonstruować ofertę nawet dla najtrudniejszych produktów. Możliwości to wykonanie zdjęć (przekazanie praw lub licencja), lokowanie produktu, publikacja foto i video (produkcja, reżyseria, story telling), post ig, stories, facebook, tiktok, pinterest, wpis na blogu. Fantastyczne efekty przyniosła ze mną także afiliacja, np. z Olympusem, czy przeprowadzenie konkursu. Skontaktuj się ze mną:

samaprzezswiat@gmail.com

Przesyłki proszę słać na adres (będzie mi miło jak uprzedzisz, że coś idzie do mnie):

Sabina / Sama Przez Świat
Długa 43/44 M1, 80-827 Gdańsk

lub Nowakowskiego 12/37 00-666 Warszawa