Gdybym miała czekać na kogoś, żeby mnie gdzieś zabrał,
to nigdy nigdzie bym nie pojechała
Tag: wataha
Śladami Watahy – sezon 3 już na hbo!

Gdy hbo polska zaproponowało mi współpracę przy promocji 3 sezonie Watahy bardzo się ucieszyłam. Ta klimatyczna estetyka, dzika natura, szerokie kadry i przestrzenne ujęcia z drona są tak bardzo mi bliskie. I do tego ta etniczna muzyka! Muzykę do 3 sezonu napisał wspaniały kompozytor Łukasz Targosz Serial, na wokalu niezrównana Ania Karwan. Muzycznie jest tu bardzo etnicznie, przygranicznie. Czuć zaśpiewki ukraińskie. Genialnie się to łączy z klimatem i tematem serialu i szerokimi kadrami. Uwielbiam te momenty na oddech w serialu gdy właśnie wjeżdża dron z podkładem. Ciary!

Sabina to podróżniczka na pełny etat, fotografka, blogerka, aktywistka, chociaż woli siebie nazywać storytellerką.
Bliscy i przyjaciele mówią o niej, że jest odważna i silna, ale nie straciła przy tym wrodzonej wrażliwości i kobiecości.
Założycielka kolektywu Kobiety do obiektywów.
Prowadzi warsztaty fotograficzne na Kubie, Maderze, w Szkocji i na Islandii.
Mieszkała krócej i dłużej w kilkunastu krajach świata, odwiedziła 96 krajów na 7 kontynentach. Nie boi się wymagających wypraw poza utarte turystyczne szlaki.
Pracuje nad debiutem wydawniczym - przewodniku-reportażu o Kubie, gdzie spędziła prawie 3 lata.
Popularne
chmura tagów
ameryka bagan bezpieczeństwo birma ciekawostki cytaty dolna saksonia egzotyka europa Featured film fotografia góry hashtagi hiszpania ile kosztuje instagram islandia kody kuba Lifestyle loty ludzie madera meksyk nepal niemcy nowa zelandia pakowanie podróże polska poradnik portugalia ranking roadtrip samolot samotna podróż Slider solo travel trekking video warsztaty wiza wywiad zdjęcia
Zobacz ostatnie wpisy
- Algorytm Eurowizji: System, który premiuje miłość, ignoruje hejt… i ułatwia korupcję?
- Polska wypożyczalnia samochodów na Islandii – od lat wynajmuję auta właśnie tutaj
- Przewodnik o Kubie 2025
- Zapisz się i odbierz darmowy rozdział audiobooka o solowych podróżach.
- Coffee & Sons – kod rabatowy -5% + moja opinia o kawie z rodzinnej palarni


