Gdybym miała czekać na kogoś, żeby mnie gdzieś zabrał,
to nigdy nigdzie bym nie pojechała

Bądź na tak! Potęga optymizmu.

Respond to every call that excites your spirit // Czasami to my wybieramy podróże, czasami to one wybierają nas. Ale jeśli istnieje jedna uniwersalna zasada, to polecam zawsze mówić TAK na wszystko, co powoduje szybsze bicie Twojego serca. Bo może się to okazać największą przygodą Twojego życia. A koleś który zaczepia cię pośrodku niczego na Islandii zamiast okazać się seryjnym mordercą okazuje się Twoim ulubionym aktorem. Kilka dni spędzonych na rozmowach o podróżach, fotografii, filmie, prawdziwych wartościach, prostym życiu, Bogu, zdrowym jedzeniu, samochodach… życiu. Dalej trudno mi uwierzyć, że to się naprawdę wydarzyło. Całe szczęście pozostały piękne zdjęcia. To było dokładnie rok temu, choć wydaje się dużo dawniej.
You may also like
1 comment
Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Sabina to podróżniczka na pełny etat, fotografka, blogerka, aktywistka, chociaż woli siebie nazywać storytellerką.
Bliscy i przyjaciele mówią o niej, że jest odważna i silna, ale nie straciła przy tym wrodzonej wrażliwości i kobiecości.
Założycielka kolektywu Kobiety do obiektywów.
Prowadzi warsztaty fotograficzne na Kubie, Maderze, w Szkocji i na Islandii.
Mieszkała krócej i dłużej w kilkunastu krajach świata, odwiedziła 96 krajów na 7 kontynentach. Nie boi się wymagających wypraw poza utarte turystyczne szlaki.
Pracuje nad debiutem wydawniczym - przewodniku-reportażu o Kubie, gdzie spędziła prawie 3 lata.
Popularne
chmura tagów
ameryka bagan bezpieczeństwo birma ciekawostki cytaty dolna saksonia egzotyka europa Featured film fotografia góry hashtagi hiszpania ile kosztuje instagram islandia kody kuba Lifestyle loty ludzie madera meksyk nepal niemcy nowa zelandia pakowanie podróże polska poradnik portugalia ranking roadtrip samolot samotna podróż Slider solo travel trekking video warsztaty wiza wywiad zdjęcia
Zobacz ostatnie wpisy
- Algorytm Eurowizji: System, który premiuje miłość, ignoruje hejt… i ułatwia korupcję?
- Polska wypożyczalnia samochodów na Islandii – od lat wynajmuję auta właśnie tutaj
- Przewodnik o Kubie 2025
- Zapisz się i odbierz darmowy rozdział audiobooka o solowych podróżach.
- Coffee & Sons – kod rabatowy -5% + moja opinia o kawie z rodzinnej palarni


chyba spróbuje. mega blog. podziwiam!