Gdy przygotowujemy się do podróży pamiętamy o paszporcie, ubezpieczeniu, obcej walucie, ale zapominamy trochę o sobie, prawda? Oprócz kremu przeciwsłonecznego warto pamietać o pielęgnacji stóp, szczególnie, jeśli tak jak ja spędzacie aktywnie czas w mieście, plaży czy w górach. Bardzo często zdarza mi się robić nawet 50km dziennie. Możecie sobie wyobrazić co się dzieje wtedy z nogami.  Szczególnie latem stopy są narażone na przetarcia, odciski i odparzenia. Oprócz odpowiedniego obuwia i skarpetek warto zapakować krem jak np. Krem SOS od Nivelazione Skin Therapy Expert, który oprócz nawilżenia i pielęgnacji zapewnia ochronę antybakteryjną i koi podrażnienia! Pełen pakiet walorów dla podróżnika. 

Life hack na zmęczone opuchnięte stopy po męczącym trekingu? z mojej strony klasyka. Miska ciepłej (gdy zimno) lub zimnej wody (gdy gorąco) wody i duża garść Soli kamiennej. Po pierwsze pięknie się odmoczą i nie będzie trzeba szorować, a sól ukoi . Na tak pięknie przygotowana stopę wmasowujemy krem i robimy pedicure 🙂

Bardzo częstym problemem u podróżników są opuchnięte stopy przy długich lotach. Dlaczego występuje obrzęk? Po pierwsze duża różnica ciśnień, a do tego brak ruchu, i jednostajna pozycja ciała przez nawet 11-godziny lot. Pomagają specjalne skarpetki na obrzęki lub aspiryna wzięta przed lotem, która rozrzedza krew.

Krem od Nivelazione, o którym wspominałam przychodzi z ratunkiem także przy problemach, dotyczących backpackerów i podobnych hardkorowych podróżników. A mianowicie eliminuje nieprzyjemny zapach i nadmierną potliwość. Wspomaga także pielęgnację skóry z problemem grzybicy, o którą nietrudno przy długich podróżach, niezależnie od standardu hotelu! Możecie mi wierzyć na słowo.

Mam dla Was rabat -25% na kod „samaprzezswiat” na cały asortyment kremów Nivelazione Skin Therapy na stronie https://sklep.ideepharm.pl/ , ważny do 21 lipca. Sprawdźcie sami!

Autorka

Solo traveler around the world

Zostaw komentarz